Gizlilik Politikası - La cura del microbiota
Telefono

+337-751-7890

Email

[email protected]

Orari di apertura

Da lunedì a venerdì: dalle 7.00 alle 19.00

A. Giriş

 1. I siti web ziyaret edenlerin gizliliği bizim için çok önemlidir ve bunu korumaya kararlıyız. Bu politika, kişisel bilgilerinizle ne yaptığımızın ayrıntılarını verir.
 2. Siti web ilk kez ziyaret ettiğinizde bu politikaya uygun olarak çerez kullanımıza izin vermeniz, sitemizi her ziyaret ettiğinizde çerez kullanmamıza olanak sağlar.

B.Kaynak

Bu belge SEQ Legal’den (seqlegal.com) bir şablon kullanılarak oluşturulmuştur.

C. Kişisel bilgilerin toplanması

Aşağıdaki türde kişisel bilgiler toplanabilir, saklanabilir ve kullanılabilir:

 1. IP adresiniz, coğrafi konumunuz, tarayıcı türünüz ve sürümünüz ve işletim sisteminiz dahil olmak üzere bilgisayarınız hakkındaki bilgiler;
 2. Yönlendiren kaynak, ziyaretin uzunluğu, sayfa görüntülemeleri ve web sitesinde gezinme yolları dahil olmak üzere bu web sitesini ziyaretleriniz ve kullanımınız hakkında bilgiler;
 3. Siteye kayıt olduğunuzda bize sağladığınız e-posta adresiniz gibi bilgiler;
 4. Web sitemizde profil oluşturduğunuzda adınız, profil fotoğrafınız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, romantik durumunuz, ilgi alanlarınız ve hobileriniz, eğitim geçmişiniz ve mesleki geçiniz gibi girdiğiniz bilgiler;
 5. E-postalarımıza ve/veya haber bültenlerimize abone olmak için girdiğiniz adınız ve e-posta adresiniz gibi bilgiler;
 6. Web sitemizin hizmetlerini kullandığınızda girdiğiniz bilgiler;
 7. Sitemizi kullandığınızda oluşturulan bilgiler; ne zaman, ne sıklıkta ve hangi koşullar altında kullandığınız dahil;
 8. Adınızı, adresinizi, telefon numaranızı, e-posta adresinizi ve banka bilgilerinizi içeren, sitemizde yaptığınız satın alma işlemlerine, kullandığınız hizmetlere veya gerçekleştirdiğiniz işlemlere ilişkin bilgiler;
 9. Kullanıcı adınızı, profil fotoğlarınızı e gönderilerinizin içeriğini içeren, internette yayınlamak amacıyla web sitemizde yayınladığını bilgiler;
 10. I criteri di selezione e di meta-verifica sono stati eliminati, ma non è stato possibile ottenere un risultato soddisfacente;
 11. Bize sağladığınız diğer kişisel bilgiler.

Başka bir kişi hakkındaki kişisel bilgileri bize açıklamadan önce, söz konusu kişisel bilgilerin bu politikanın şartlarına uygun olarak ifşa edilmesi ve işlenmesi konusunda o kişiden onay almanız gerekir.

D. Kişisel bilgilerinizin kullanımı

Il sito web è un sito bilanciato, con un sito politico e un sito ilgili, che si occupa di direfalarında açıklanan amaçlar doğrultusunda kullanılacaktır. Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla kullanabiliriz:

 1. Sito web e sito internet;
 2. I siti web sizin için kişiselleştirmek;
 3. Il sito web è un sito web che si basa sull'hizmetleri, ma non è un sito web;
 4. Il sito è stato realizzato con dimensioni maggiori;
 5. Il sito è stato realizzato in formato satirico;
 6. Size ekstreler, faturalar ve ödeme hatırlatıcıları göndermek ve ödemelerinizi toplamak;
 7. Le dimensioni del pazarlamayla ilgili olmayan ticari iletişimler göndermek;
 8. Le dimensioni sono talip ettiğiniz e-posta bildirimlerini göndermek;
 9. Talep ettiyseniz bültenimizi size e-postayla göndermek (bültenimizi artık almak istemediğinizi istediğiniz zaman bize bildirebilirsiniz);
 10. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz, şirketimizle veya dikkatle seçilmiş üçüncü taraf şirketlerle ilgili pazarlama iletişimlerini, bir yayın biçiminde veya açıkça onay verdiyseniz, e-posta veya benzeri teknolojilerle göndermek (bize bilgi verebilirsiniz) artık pazarlama iletişimleri almak istemediğiniz zaman);
 11. Kullanıcılarımız hakkındaki istatistiksel bilgileri üçüncü taraflara sağlamak (bu üçüncü tarafların bu bilgilerle herhangi bir bireysel kullanıcıyı tespit edememesi);
 12. I siti web sizin tarafınızdan veya sizin hakkınızda yapılan talep ve şikayetleri işleme koymak;
 13. Il sito web è un sito di vendita di prodotti e servizi che non ha bisogno di essere utilizzato;
 14. Web sitemizin kullanımını düzenleyen hüküm ve koşullara uygunluğu kontrol edin (web sitemizin özel mesajlaşma hizmeti aracılığıyla gönderilen özel mesajların izlenmesi dahil); Ve
 15. Diğer kullanımlar.

Il sito web è stato creato per essere utilizzato, il bunu yayınlayacağız e i bilgileri bize verdiğiniz izinlere uygun olarak kullanabiliriz.

Gizlilik ayarlarınız, bilgilerinizin web sitemizde yayınlanmasını sınırlamak için kullanılabilir ve web sitesindeki gizlilik ayarlarınızdan ayarlanabilir.

Açık izniniz olmadan, kişisel bilgilerinizi üçüncü tarafların veya diğer üçüncü tarafların doğrudan pazarlaması amacıyla üçüncü taraflara vermeyeceğiz.

E. Kişisel bilgilerinizin açıklanması

Kişisel bilgilerinizi bu politikada belirtilen amaçlar için makul ölçüde gerekli olduğu sürece çalışanlarımızdan, memurlarımızdan, sigortacılarımızdan, profesyonel danışmanlarımızdan, acentelerimizden, tedarikçilerimizden veya alt yüklenicilerimizden herhangi birine ifşa edebiliriz.

Kişisel bilgilerinizi, bu politikada belirtilen amaçlar için makul ölçüde gerekli olduğu sürece, şirketler grubumuzun herhangi bir üyesine (bu, iştiraklerimiz, nihai holding şirketimiz ve tüm iştiraklerimiz anlamına gelir) ifşa edebiliriz.

Kişisel bilgilerinizi şu şekilde ifşa edebiliriz:

 1. Kanunen zorunlu olduğumuz ölçüde;
 2. Mevcut veya gelecekteki herhangi bir yasal işlemin parçası olarak;
 3. Yasal haklarımızı oluşturmak, kullanmak veya savunmak (dolandırıcılığın önlenmesi ve kredi riskinin azaltılması amacıyla başkalarına bilgi sağlamak dahil);
 4. Elimizde bulunan ve satmak istediğimiz (veya satmayı düşündüğümüz) herhangi bir işletmenin veya varlığın alıcısına (veya potansiyel alıcısına); Ve
 5. Il bilgilerin ifşa edilmesi konusunda yargı yetkisine sahip olan bir mahkemenin veya başka bir makamın tarafı olduğuna makul olarak inandığımı herzhangi bir kişiye, eğer böyle bir mahkeme veya makamın kişisel bilgilerin ifşa edilmesini talep etme ihtimali varsa.

Bu politikada aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara aktarmayacağız.

F. Uluslararası veri aktarımları

 1. Topladığımız bilgiler, bilgileri bu politikaya uygun olarak kullanmamızı sağlamak amacıyla faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde saklanabilir, işlenebilir ve aktarılabilir.
 2. Topladığımız bilgiler, Avrupa Ekonomik Alanı’nda yürürlükte olanlara eşdeğer veri koruma yasalarına sahip olmayan aşağıdaki ülkelere aktarılabilir: Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Japonya, Çin ve Hindistan.
 3. I siti web sono stati realizzati in modo tale da poter essere utilizzati per la creazione di un sito web che sia in grado di offrire un servizio di consulenza e di assistenza per i clienti. Il bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından iyi ya da kötü kullanılmasını engelleyemeyiz.
 4. Bu Bölüm F’de açıklanan kişisel bilgilerin aktarılmasını açıkça kabul ediyorsunuz.

G. Kişisel bilgilerinizin saklanması

 1. Bu Bölüm G, kişisel bilgilerin saklanması ve silinmesine ilişkin yasal yükümlülüklerimize uymamıza yardımcı olmak üzere tasarlanmış veri saklama politikalarımızı ve prosedürlerimizi ayrıntılı olarak açıklamaktadır.
 2. Herhangi bir amaç için işlediğimiz kişisel bilgiler, söz konusu amaç veya amaçlar için gerekenden daha uzun süre saklanmaz.
 3. Madde G-2’ye halel getirmeksizin, bu kategorilerdeki kişisel verileri genel olarak aşağıda belirtilen tarih ve saatte sileceğiz:
  1. Il prezzo di vendita è di 1 anno.
 4. Bu Bölüm G’nin diğer hükümlerine bakılmaksızın, kişisel verileri içeren belgeleri (elektronik belgeler dahil) saklayacağız:
  1. Kanunen zorunlu olduğumuz ölçüde;
  2. Belgelerin mevcut veya potansiyel herhangi bir yasal işlemle ilgili olabileceğine inanıyorsak; Ve
  3. Yasal haklarımızı oluşturmak, kullanmak veya savunmak (dolandırıcılığın önlenmesi ve kredi riskinin azaltılması amacıyla başkalarına bilgi sağlamak dahil).

H. Kişisel bilgilerinizin güvenliği

 1. Kişisel bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya değiştirilmesini önlemek için makul teknik ve organizasyonel önlemleri alacağız.
 2. Bize sağladığınız her türlü kişisel bilgiyi güvenli (şifre ve güvenlik duvarı korumalı) sunucularda saklayacağız.
 3. I siti web sono sempre più facili da usare.
 4. Internet è sempre più diffuso e garantisce un'ottima qualità di navigazione, grazie alla presenza di un'ampia gamma di servizi e di servizi che si possono trovare in rete.
 5. Web sitemize erişmek için kullandığınız şifrenin gizliliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır; sizden şifrenizi istemeyeceğiz (web sitemize giriş yaptığnız durumlar hariç).

I. Değişiklikler

I siti web hanno un sito web che offre un'ampia gamma di informazioni sulla politica. La politica è in grado di controllare il controllo e l'impatto del fenomeno. I siti web di politica estera sono stati realizzati in modo tale da poter essere utilizzati in modo efficiente.

J. Haklarınız

Hakkınızda tuttuğumuz her türlü kişisel bilgiyi size vermemizi isteyebilirsiniz; bu tür bilgilerin aktarımı aşağıdaki koşullara tabi olacaktır:

 1. Ücretlerin ödenmesi ve
 2. Kimliğinizi gösteren yeterli kanıtın ibraz edilmesi (bu amaçlar için genellikle pasaportunuzun noter onaylı fotokopisini ve mevcut adresinizi gösteren elektrik faturasının orijinal kopyasını kabul ediyoruz).

Talep ettiğiniz kişisel bilgileri yasaların izin verdiği ölçüde saklayabiliriz.

L'Istituto di formazione è un'azienda che si occupa di questioni di carattere economico, ma che non è in grado di gestire i problemi di sicurezza.

Uygulamada, kişisel bilgilerinizin pazarlama amacıyla kullanılmasına ilişkin anlaşmanızı önceden açıkça ifade edeceksiniz veya size kişisel bilgilerinizin pazarlama amacıyla kullanılmasından vazgeçme fırsatı sunacağı.

K. Siti web Üçüncü Taraf

Web sitemiz, üçüncü taraf web sitelerine ve bunlarla ilgili bilgilere yönlendiren hiper metin bağlantıları içerir. Il sito di riferimento è un sito di controllo e di controllo del territorio e di controllo della politica e dell'ambiente.

L. Bilgilerin güncellenmesi

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin düzeltilmesi veya güncellenmesi gerekiyorsa lütfen bize bildirin.

Baia Çerezler

Web sitemiz çerezleri kullanır. Çerez, bir web sunucusu tarafından bir web tarayıcısına gönderilen ve tarayıcı tarafından saklanan bir tanımlayıcıyı (harfler ve rakamlardan oluşan bir dizi) içeren bir dosyadır. Daha sonra tarayıcı sunucudan her sayfa istediğinde tanımlayıcı sunucuya geri gönderilir. Çerezler « kalıcı » veya « oturum » olabilir: Kalıcı bir çerez tarayıcı tarafından saklanır ve bu son kullanma tarihinden önce kullanıcı tarafından silinmediği sürece, son kullanma tarihine kadar geçerli kalır; Oturum çerezi ise kullanıcı oturumunun sonunda, tarayıcı kapatıldığında sona erer. Çerezler genellikle bir kullanıcıyı kişisel olarak tanımlayan herhangi bir bilgi içermez, ancak sizin hakkınızda sakladığımız kişisel bilgiler, çerezlerde saklanan ve çerezlerden elde edilen bilgilerle bağlantılı olabilir. Web sitemizde yalnızca oturum çerezleri kullanıyoruz.

 1. Il sito web è stato creato per soddisfare le esigenze dei visitatori e per offrire loro la possibilità di accedere al sito web in modo semplice e veloce:
  1. Web sitemizde Google Analytics ve Adwords’ü şu amaçlarla kullanırız: bir kullanıcı web sitesini ziyaret ettiğinde bir bilgisayarı tanımak/ web sitesinde gezinirken kullanıcıları izlemek/ web sitesinde bir alışveriş sepetinin kullanımını etkinleştirmek/ bir web sitesinin kullanımını iyileştirmek/ kullanımını analiz etmek web sitesi/ web sitesini yönetmek/ dolandırıcılığı önlemek ve web sitesinin güvenliğini artırmak/ web sitesini her kullanıcı için kişiselleştirmek/ belirli kullanıcıların ilgisini çekebilecek hedefli reklamlar göndermek (diğer hedeflerinizi açıklayın);
 2. Çoğu tarayıcı, çerezleri reddetmenize veya kabul etmenize izin verir. Örneğin:
  1. Internet Explorer (sürüm 10) ile, "Araçlar", "İnternet Seçenekleri", "Gizlilik" ve ardından "Gelişmiş" seçeneğine tıklayarak mevcut çerez yönetimi değiştirme ayarlarını kullanarak çerezleri engelleyebilirsiniz;
  2. Firefox’ta (sürüm 24), « Araçlar », « Seçenekler », « Gizlilik » öğelerine tıklayıp ardından açılır menüden « Geçmiş için özel ayarları kullan » seçeneğini seçip « Çerezleri kabul et » seçeneğinin işaretini kaldırarak tüm çerezleri engelleyebilirsiniz. Siteler »; Ve
  3. Chrome (sürüüm 29) ile, "Özelleştir ve kontrol et" menüsüne erişip ardından "Ayarlar", "Gelişmiş ayarları göster" e "İçerik ayarları "na tıklayıp ardından "Sitelerin belirlenmiş verilerden korunmasını engelle "yi seçerek tüm çerezleri engelleyebilirsiniz. Çerezler" başlığı.

Tüm çerezlerin engellenmesi birçok web sitesin kullanımını olumsuz yönde etkileyecektir. I siti web engellerseniz tüm özelliklerini kullanamayacaksınız.

 1. Bilgisayarınızda önceden saklanan çerezleri silebilirsiniz. Örnek:
  1. Internet Explorer (sürüüm 10) ile çerez dosyasını manuel olarak silmelisiniz (bununla ilgili talimatları burada bulabilirsiniz) http://support.microsoft.com/kb/278835);
  2. Firefox’ta (sürüm 24), « Araçlar », « Seçenekler » ve « Gizlilik »e tıklayıp ardından « Geçmiş için özel ayarları kullan »ı seçip « Çerezleri göster »e ve ardından « Tüm çerezleri sil »e tıklayarak çerezleri silebilirsiniz; Ve
  3. Chrome (sürüüm 29) ile, "Özelleştir ve kontrol et" menüsüne erişip ardından "Ayarlar", "Gelişmiş ayarları göster" e "Tarama verilerini sil" e ardından "Diğer sitelerdeki modüllerden çerezleri ve verileri sil" seçeneğini tıklayarak tüm çerezleri silebilirsiniz. "Tarama verilerini sil" seçeneğine tıklamadan önce.
 2. I siti web sono in grado di offrire un'ampia gamma di servizi e di servizi, ma non sono in grado di fornire un'informazione completa.
it_ITItalian