Yasal Uyarı - Cura del microbiota
Telefono

+337-751-7890

Email

[email protected]

Orari di apertura

Da lunedì a venerdì: dalle 7.00 alle 19.00

Tanımlamak

Siti web: Mikrobiyota Bakımı

Indirizzo: 28 cadde Marechal Fayolle 75016 PARIS

İletişim e-posta adresi: [email protected]

Barındırma: 02Switch

Kullanım Şartları

Bu sitenin kullanımı aşağıda açıklanan genel kullanım koşullarının tamamen kabul edildiği anlamına gelir. Il kullanım koşulları herhangi bir zamanda değiştirilebilir veya ekleme yapılabilir.

Bilgi

Il sito alan bilgi e il sito belgeler yalnızca bilgilendirme amaçlı sunulmuş olup, kapsamlı değildir e site sahibinin sorumluluğunu doğuramaz.

Siteye erişimden doğacak doğrudan veya dolaylı zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz.

Etkileşim

Sitenin kullanıcıları, sitedeki özel alanlarda (özellikle yorumlar aracılığıyla) görünecek şekilde içerik yayınlayabilir. Içeriğin sorumluluğu, tüm yasal sorumluluğu tamen üstlenen yazarlarına aittir.

Bununla birlikte site sahibi, kullanıcılar tarafından yayınlanan veya yürürlükteki mevzuata uymayan her türlü içeriği bildirimde bulunmaksızın ve gerekçe göstermeksizin kaldırma hakkını saklı tutar.

Fikri mülkiyet

Aksi belirtilmediği sürece, sitede erişilebilen tüm öğeler (metinler, resimler, grafikler, logolar, simgeler, sesler, yazılımlar vb.), fikri mülkiyet hakları veya telif hakkı ‘kullanımı’ açısından yazarlarının münhasır mülkiyetinde kalacaktır. 1

Kullanılan araç veya süreç ne olursa olsun, sitenin unsurlarının tamının veya bir kısmının çoğaltılması, temsil edilmesi, değiştirilmesi, yayınlanması, uyarlanması, yazarın önceden yazılı izni olmadan yasaktır.23

Sitenin veya içerdiği herhangi bir öğenin izinsiz kullanımı ihlal teşkil ettiği kabul edilir ve kovuşturmaya tabi tutulur. 4

Sitede yer alan marka ve logolar, sahibi olan firmalar tarafından tescillidir.

Bağlantılar

Giden bağlantılar

Sitenin sahibi her türlü sorumluluğu reddeder ve hem içerikleri hem de alakaları açısından internette bulunan üçüncü taraf kaynakların hipermetin bağlantıları aracılığıyla referans verilmesini taahhüt etmez.

Gelen bağlantılar

Sitenin sahibi, aşağıdakileri önlemek amacıyla, yeni bir pencere açmaları ve net bir şekilde sunulmaları koşuluyla, bu sitenin sayfalarından birine hiper metin bağlantılarına izin verir:

  • Alıntı yapan site ile site sahibi arasında herhangi bir karışıklık riski
  • yanı sıra kasıtlı veya yürürlükteki yasalara aykırı herhangi bir sunum.

Site sahibi, kaynak sitenin bu şekilde tanımlanan kurallara uymadığını düşünmesi halinde, bağlantının silinmesini talep etme hakkını saklı tutar.

Gizlilik

Her kullanıcın, kimlik belgesi eşliğinde yazılı e imzalı talepte bulunarak, kendisiyle ilgili kişisel verilere erişme, bunları düzeltme ve bunlara itiraz etme hakkı vardır. 5678

Site kişisel bilgi toplamaz ve CNIL’e bildirime tabi değildir. 9


WebExpress tarafından sağlanan yasal bildirimler - Versione 1.6 - Ücretsiz kullanım Creative Commons Lisansı CC BY-NC-ND 3.0 IT /creativecommons.org.

it_ITItalian